• Szkolenia dla Kierowców
  • Szkolenia dla Przewoźników
  • Wydawnictwo Fundacji
  • CPC Bydgoszcz 21-25.03.2020
  • Szkolenie Okresowe - 2020

Porady Prawne - Dział Likwidacji Szkód

 

Fundacja Akademia Transportu została powołana by służyć wszystkim, by wspomóc wysiłki środowisk w przygotowaniu przewoźników i kadr niezbędnych do funkcjonowania i konkurowania polskiego transportu w Unii Europejskiej.

 

Pomagamy wam dzieląc się Naszą wiedzą i doświadczeniem.

 

Wielokrotnie w rozmowach z Naszymi partnerami pojawił się temat zdarzeń losowych. Paraliżu logistycznego występującego w momencie zdarzenia/wypadku. Kosztów i strat wynikających ze zdarzenia zarówno w aspekcie pojazdu jak i osobowym.

 

Wszyscy zdajemy sobie sprawę z tego, że Człowiek jest najważniejszym ogniwem. W branży transportowej słowo Człowiek nabiera szczególnego znaczenia. Cieszy Nas to, że wielu właścicieli firm tworzy wizerunek własnej firmy propagując społeczne odpowiedzialne podejście do biznesu i własnych ludzi. Co zrobić w chwili wypadku spowodowanego przez osobę trzecią, jak pomóc rodzinie - to pytania które otarły sie o Fundację.

 

Kancelaria z którą w tym zakresie współpracujemy zajmuje się likwidacją szeroko pojętych szkód z polis ubezpieczeniowych. Ponad 30letnie doświadczenie adwokackie zespołu prawnego na terytorium Polski i Niemiec, biegli z zakresu medycyny, pożarnictwa, wypadków drogowych, rzeczoznawcy majątkowi to zaplecze gwarantujące nam rzetelność obsługi Państwa interesów.

 

W przypadku pytań służymy Pomocą:

Fundacja Akademia Transportu

tel.52 324 97 52

email:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Szkolenie Okresowe Kierowcy

Szkolenie Okresowe Kierowcy

POSIADASZ PRAWO JAZDY KAT. C LUB D ?

NIE ZAPOMNIJ ODNOWIĆ SWOICH KWALIFIKACJI !!!

 

Sprawdź do kiedy posiadasz uprawnienia do przewozu osób lub rzeczy. Jeśli do końca terminu zostało mniej niż 2 miesiące - koniecznie zgłoś się do nas na szkolenie okresowe kierowcy (SO). Gwarantujemy dobrą atmosferę, elastycznie dopasowane terminy oraz wysoki poziom zajęć.
Masz jakies pytania - potrzbujesz informacji, zadzwoń do nas

tel. 52 324 97 52,

lub napisz

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

Zgłoszenie online Pobierz wniosek

[ SZCZEGÓŁY ]

Plan egzaminów na CPC

Plan egzaminów na CPC
Miejsce egzaminuTermin egzaminuTermin skladania wniosków
Bydgoszcz 2020-06-27 2020-06-13

[ SZCZEGÓŁY ]

Zapytanie Ofertowe

Zapytanie Ofertowe

W związku z ubieganiem się przez Fundację Akademia Transportu z siedzibą w Bydgoszczy o uzyskanie dofinansowania w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój, 2014-2020

 

Fundacja Akademia Transportu zaprasza do udziału w konkursie i składania ofert na wykonanie produktu pod nazwą „Multimedialna platforma e-learningowa do szkolenia i nauczania przewoźników i kierowców zawodowych w transporcie drogowym". Wszystkie informację dotyczące zapytania konkursowego podane są w rozwiniętym artykule

[ SZCZEGÓŁY ]

AKADEMIA TRANSPORTU DLA PRZEDSIĘBIORCZYCH

AKADEMIA TRANSPORTU DLA PRZEDSIĘBIORCZYCH

Przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę dla młodych przedsiębiorców, którzy pragną się rozwijać. Nasza oferta to kompleksowa pomoc przy organizacji pracy, doradztwo oraz szereg przydatnych usług do profesjonalnego działania biznesu

[ SZCZEGÓŁY ]

BONY SZKOLENIOWE DOSTĘPNE W PUP

BONY SZKOLENIOWE DOSTĘPNE W PUP

UWAGA OSOBY BEZROBOTNE DO 30 ROKU ŻYCIA!

Bony szkoleniowe do wysokości 3940,00 zł na osobę dostępne w Powiatowych Urzędach Pracy dla osób bezrobotnych do 30 roku życia

[ SZCZEGÓŁY ]

Dofinansowanie szkoleń pracowników

Dofinansowanie szkoleń pracowników

Istnieje możliwość dofinansowania szkoleń pracowników według indywidualnych potrzeb i propozycji pracodawców.

 

Wielkość dofinansowania wynosi : 100% dla mikroprzedsiębiorstw ( zatrudniających mniej niż 10 pracowników), 80% dla pozostałych przedsiębiorstw.

[ SZCZEGÓŁY ]

CPC - szkolenie ONLINE

CPC - szkolenie ONLINE

UWAGA: Oferujemy szkolenie na Certyfikat Kompetencji Zawodowych Przewoznika Drogowego CPC również w formie e-lerningowej.

Umożliwia to osobom które nie dysponują wystarczającą ilością wolnego czasu aby wziąć udział w szkoleniu tradycyjnym, na indywidualne przygotowanie do egzaminu, przy zapewnieniu świetnie przygotowanej platformy internetowej udostępnianej przez 30 dni przed planowanym egzaminem. Praca samodzielna z możliwością wzięcia udziału dodatkowo w dwóch dniach zajęć stacjonarnych przed egzaminem!!!

[ SZCZEGÓŁY ]

Aktualne Terminy Szkoleń

Aktualne Terminy Szkoleń

Certyfikat Kompetencji Zawodowych CPC:

 

kurs: 20-24 czerwca 2020r. lub platforma e-learningowa., egzamin: 27 czerwiec 2020r.

 


Szkolenie Okresowe Kierowców SO:

każdy tydzień pn-pt: 830-1600 - zajęcia i rekrutacja ciągłe

 


w sprawie pozostałych szkoleń przez nas oferowanych prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

[ SZCZEGÓŁY ]

Aktualne Terminy Szkoleń

terminarz

Certyfikat Kompetencji Zawodowych CPC:

 

kurs: 20-24 czerwca 2020r. lub platforma e-learningowa

egzamin: 27 czerwiec 2020r.

 

 


Szkolenie Okresowe Kierowców SO:

każdy tydzień
pn-pt: 830-1600

zajęcia i rekrutacja ciągłe

 


w sprawie pozostałych szkoleń przez nas oferowanych prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.