• Platforma Elearningowa
  • CPC.03.2024

 Szanowni Państwo


W związku z ubieganiem się przez Fundację Akademia Transportu z siedzibą w Bydgoszczy o uzyskanie dofinansowania w ramach: Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój, 2014-2020, Oś priorytetowa II: Wsparcie otoczenia i potencjału przedsiębiorstw do prowadzenia działalności B+R+I, działanie 2.3. Proinnowacyjne usługi dla przedsiębiorstw, podziałanie 2.3.2. Bony na innowacje dla MŚP organizowanym przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości, Fundacja Akademia Transportu zaprasza do udziału w konkursie i składania ofert na wykonanie produktu pod nazwą „Multimedialna platforma e-learningowa do szkolenia i nauczania przewoźników i kierowców zawodowych w transporcie drogowym". Wszystkie informację dotyczące zapytania konkursowego podane są w poniższym załączniku.

 

 

Zapytanie Ofertowe:

 

Głównym celem projektu jest stworzenie platformy e-learningowej do samodzielnej nauki i przygotowania się do egzaminów. Rolą projektu jest stworzenie takiej platformy szkoleniowej, która pozwoli osiągnąć pełną, wymaganą wiedzę i w pełni przygotować się do egzaminów. Wyrób (platforma) musi być dostępna poprzez Internet dla uczestników, którym administrator przekaże odpowiedni indywidualny login i hasło.  

 

1. Opracowanie i wykonanie  wyrobu pod nazwą „Multimedialna platforma e-learningowa do szkolenia i nauczania przewoźników i kierowców zawodowych w transporcie drogowym” spełniającego poniższe wymagania:

 

a) Opracowanie merytoryczne i audiowizualne   przygotowania do egzaminu państwowego na certyfikat kompetencji zawodowych przewoźnika drogowego w przewozie osób i w przewozie rzeczy w zakresie określonym w załączniku I do Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (WE) Nr 1071/2009 oraz Zarządzenia Nr 26 Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej z dnia 28.08.2013r. w sprawie zatwierdzenia regulaminu określającego warunki i tryb przeprowadzenia egzaminu na certyfikat kompetencji zawodowych w transporcie drogowym.
Zakres materiału musi obejmować typowe testy i zadania do rozwiązania. Czas szkolenia powinien zawierać się w ilości od 50 do 70 godzin.

 

b) Opracowanie merytoryczne i audiowizualne przygotowania do egzaminu w postaci testu kwalifikacyjnego do uzyskania świadectwa kwalifikacji wstępnej, kwalifikacji wstępnej przyspieszonej, kwalifikacji wstępnej uzupełniającej i kwalifikacji wstępnej uzupełniającej przyspieszonej zgodnie z rozporządzeniem ministra infrastruktury z dnia 1 kwietnia 2010 r. w sprawie szkolenia kierowców wykonujących przewóz drogowy (z późn. zm.). Czas szkolenia powinien zawierać się w ilości określonej w podanym rozporządzeniu.

 

c) Opracowanie merytoryczne w zakresie szkolenia okresowego kierowców wymaganego co 5 lat, zgodnie z rozporządzeniem ministra infrastruktury z dnia 1 kwietnia 2010 r. w sprawie szkolenia kierowców wykonujących przewóz drogowy (z późn. zm.). Czas szkolenia 35 godzin.

 

Wymogi techniczne:

  • Program ma być w miarę prosty w obsłudze (przyjazny dla użytkownika),
  • Wymagane jest opracowanie Instrukcji obsługi programów,
  • Część merytoryczna musi być odczytywana głosowo przez lektora/lektorkę i jednocześnie tekst musi być widoczny na ekranie monitora. Zalecane są (opcjonalnie) ilustracje adekwatne do tekstu.
  • Po każdym module wymagane są testy sprawdzające.
  • Program musi mieć możliwość aktualizacji części merytorycznej zgodnie ze zmianą przepisów.
  • Wymaga się, aby całość była spójnym systemem wizualnym,
  • zalecana jest opcja poszerzania platformy o kolejne moduły (nie wymagana).

 

Pełna treść zapytania ofertowego oraz wzór odpowiedzi do pobrania poniżej:

 

Zapytanie Ofertowe .doc

Wzór odpowiedzi na zapytanie ofertowe .doc

Szkolenie Okresowe Kierowcy

Aktualne Terminy Szkoleń

Szkolenie Okresowe Kierowców SO:
każdy tydzień pn-pt: 830-1600
zajęcia i rekrutacja ciągłe


w sprawie pozostałych szkoleń przez nas oferowanych prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.